1. Willa Pachówka

 2. Willa Pachówka

 3. Willa Pachówka

 4. Willa Pachówka

 5. Willa Pachówka

 6. Willa Pachówka

 7. Willa Pachówka

 8. Willa Pachówka

 9. Willa Pachówka

 10. Willa Pachówka

 11. Willa Pachówka

 12. Willa Pachówka

 13. Willa Pachówka

 14. Willa Pachówka

Willa Pachówka

lokalizacja: ul. Wierch Olczański 122, Bukowina Tatrzańska

Willa Pachówka to pensjonat zlokalizowany w cichej i spokojnej części Bukowiny Tatrzańskiej. Położenie naszej Willi pozwala na spędzenie zimą wolnych chwil na nartach czy snowboardzie. W pobliżu pensjonatu zlokalizowane są wyciągi: RusinSki, Pasieka Express /połączenie Bukowiny z Kotelnicą w Białce/ oraz kompleks wyciągów zwany UFO. Po nartach możecie się udać na Termy, gdzie w ciepłej wodzie poddacie się przyjemnemu relaksowi. Latem możecie pojechać na Termy lub nad cudowną rzekę Białkę, gdzie szum wody i piękne widoki dopełnią wypoczynku w naszej Willi. Jesienią z naszą pomocą nazbieracie kosz rydzów, a wiosną możecie podziwiać piękno krokusów. O każdej porze roku zapraszamy do naszej Willi, gdzie przygotowaliśmy przytulne apartamenty i pokoje. Część z nich wykończona jest w nowoczesnym, hotelowym standardzie, a część tradycyjnie. Niektóre mają aneksy kuchenne, a w innych jest ogrzewanie podłogowe i centralne radio. Wszystkie posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi i telewizory. Oprócz komfortowego mieszkania zapewniamy rodzinną atmosferę, kontakt z przyrodą i piękne widoki.

Posiłki:
Za dodatkową opłatą: śniadania w formie bufetu (15 zł), obiadokolacje w postaci trzech dań: zupa, drugie i deser (25 zł), „szybkie dania”, które można zamawiać na bieżąco (domowe pierożki w różnych smakach, bigos, żurek itp.), kawa z ekspresu.

Doba hotelowa: od godz. 16 do godz. 10

Cena: od 60 zł (płatność gotówką)

Wi-Fi

Parking

Akceptujemy zwierzęta

Przechowalnia nart

Telefon: 883 159 495

E-mail:rezerwacje@weekendwgorach.pl

Strona www:weekendwgorach.pl

TAGI:

Andrychów Białka Tatrzańska Biecz Czajowice Czorsztyn Dębno Dobczyce Grodzisko Inwałd Jaworki Korzkiew Kraków Krynica-Zdrój Krzeszowice Łopuszna Modlnica Muszyna Niedzica Niepołomice Nowy Targ Nowy Wiśnicz Ojców Pieskowa Skała Rabsztyn Rudno Sąspów Skała Sromowce Niżne Sucha Beskidzka Szczawnica Tomaszowice Tylicz Wadowice Wieliczka Zakopane Zielonki Festiwale Jarmarki Marsze Parady Pikniki Targi Zloty